Výsledky 2020

 

 

 

September 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. SZALAIOVÁ Zsofia 07.09.2020 H/02772
2. BARÁTH Vojtech 13.09.2020 H/05219
3. SÁRAI Mónika 25.09.2020 B/10684
4. ĎURIKA Andrej 18.09.2020 H/07561
5. FARKAS Attila 29.09.2020 V/177235
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. HOVANOVÁ Ildikó 24.09.2020 H/11822
2. KRAJČI Ján 17.09.2020 V/62846
3. DIDIÁŠOVÁ Rita 07.09.2020 B/03085
4. ZSÓKA Tomáš 09.09.2020 H/04144
5. KURIC Miroslav 16.09.2020 H/08125
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. MÁTÉOVÁ Edita 10.09.2020 B/02774
2. RUSŇÁK Roman 06.09.2020 B/01524
3. HALÁSZ Anikó 29.09.2020 V/80758
4. BLAŠKOVÁ Jarka 07.09.2020 H/01909
5. REICHER Ján 09.09.2020 B/02472
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. BARÁNEK Pavol 14.09.2020 V/64963
2. HEČKO Anton 29.09.2020 V/65404
3. JAKUBOVSKÁ Mária 07.09.2020 H/02992
4. KRIŠTOFÍK Ľuboš 12.09.2020 H/05772
5. ŠÍPKA Peter 03.09.2020 B/01160
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. BORSOVÁ Klára 14.09.2020 H/06353
2. SLIVONÍK Róbert 01.09.2020 H/00333
3. MAJOR Monika 04.09.2020 B/01618
4. NEMEŠ Pavol 08.09.2020 B/03538
5. PINTÉR Matej 28.09.2020 H/13047
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. ŽIGA Lukáš 30.09.2020 B/12544
2. SZŐLLŐSYOVÁ Mária 20.09.2020 B/08534
3. CZÍRIA Kristián 06.09.2020 B/02323
4. JAKUŠOVÁ Erika 14.09.2020 B/05850
5. BALLA Peter 03.09.2020 H/01177
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. KALUŽÁKOVÁ Anna 28.09.2020 B/15537
2. KOVÁCS Kristián 18.09.2020 B/10353
3. KIŠOCKÁ Ľubica 09.09.2020 H/04713
4. BOGDÁŇ František 10.09.2020 H/05155
5. ÁGHOVÁ Jolana 01.09.2020 H/00122
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. NOVOTNÁ Zuzana 01.09.2020 B/00134
2. BOBOTOVÁ Ella 24.09.2020 H/11042
3. KVASNICA Pavol 30.09.2020 B/13147
4. PABINA Juraj 12.09.2020 B/05412
5. PEKARÍK Juraj 04.09.2020 B/01545
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. KRIŠKOVÁ GÁLOVÁ Eva 17.09.2020 V/54199
2. DEMOVIČ Marián 07.09.2020 B/04472
3. FILO Elemir 23.09.2020 B/16744
4. BURIANOVÁ Eva 11.09.2020 B/07364
5. ŽÁKOVÁ Gabika 16.09.2020 V/54167
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. KÜRTHY Anna 12.09.2020 H/02746
2. KOVÁCS Peter 07.09.2020 H/01633
3. CSÖLLE Serena 23.09.2020 H/05728
4. LUDOVÁ Žaneta 18.09.2020 H/04472
5. LUKOVICS Zoltán 19.09.2020 V/07092
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. POLÁCSEK Vendel 06.09.2020 H/02084
2. KOZMA Lívia 20.09.2020 H/07650
3. TÓTH Ferdinand 25.09.2020 H/09362
4. BARTALOSOVÁ Florencia 21.09.2020 H/08036
5. GÖRCS Emese 11.09.2020 H/03916
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. MAŤAŠOVSKÝ Peter 21.09.2020 H/13577
2. ŠRÁNKOVÁ Mária 13.09.2020 B/08005
3. HENCZE Karol 03.09.2020 H/01602
4. KOVÁČ Baltazár 30.09.2020 B/19381
5. DERÝŠOVÁ Anna 17.09.2020 V/19198
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. SÁRKÁNY Tomáš 03.09.2020 B/01041
2. SZOMOLA Szilárd 29.09.2020 B/11390
3. KONTÁROVÁ Eva 11.09.2020 B/04254
4. SERES Tibor 02.09.2020 H/00668
5. DARÁZS Tibor 18.09.2020 B/07303
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. KĹBIK Marián 15.09.2020 H/08010
2. BRADÁČOVÁ D. 24.09.2020 H/12416
3. KUKLA Michal 13.09.2020 B/01461
4. BOSAK Peter 21.09.2020 H/10908
5. MORSKÁ Dana 20.09.2020 H/10380
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. BALGA Ladislav 26.09.2020 B/10410
2. MRÁZOVÁ Lucia 03.09.2020 H/00997
3. VESELÝ Jozef 15.09.2020 H/06285
4. PARDUBSKÝ Milan 07.09.2020 V/06391
5. REHÁK Boris 22.09.2020 H/08990
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KOPECKÁ Darina 23.09.2020 H/10533
2. VANČO Peter 11.09.2020 B/04494
3. FEDOR Pavol 09.09.2020 H/03852
4. FILO Branislav 03.09.2020 B/00826
5. ŽÁK Karol 28.09.2020 B/12613
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KLOGNEROVÁ Jana 29.09.2020 H/12937
2. MRÁZ Štefan 02.09.2020 H/00720
3. ČERVENÁK Juraj 11.09.2020 B/04904
4. TRÚSIK Pavol 17.09.2020 B/07686
5. ALUŠIC Jaro 30.09.2020 V/10829
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. JANDZÍKOVÁ Martina 18.09.2020 B/05513
2. HRANKAY Jaro 02.09.2020 H/00401
3. BONEC Jozef 14.09.2020 B/04167
4. HANULÁK Jaroslav 23.09.2020 H/07319
5. BELČÍK Marián 26.09.2020 B/08078
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. JURÁMIK Peter 14.09.2020 H/03808
2. MENTEL Jozef 07.09.2020 B/01785
3. ZSEMBERA Róbert 06.09.2020 H/01598
4. BLAŠKOVIČ Marián 20.09.2020 V/04288
5. ŠAFÁR Ivan 19.09.2020 B/05631
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. KOMÁROMI Ladislav 03.09.2020 V/10958
2. RÁCZ Daniel 25.09.2020 B/10228
3. MEZEIOVÁ Eva 16.09.2020 B/06700
4. GROSSOVÁ Alena 06.09.2020 H/02255
5. SZÉNÁSY Jozef 19.09.2020 H/07722

August 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. VÍGHOVÁ Monika 17.08.2020 B/09205
2. RANCSÓ Ľudovít 06.08.2020 B/02931
3. KIANEK Ján 11.08.2020 H/05673
4. CSONTOS Denisa 20.08.2020 H/10404
5. ŽIDEK Viliam 26.08.2020 B/13561
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. BARIN Peter 17.08.2020 H/09694
2. HAMMERSCHMIDT Monika 26.08.2020 H/14697
3. BANDOROVÁ Júlia 12.08.2020 H/06816
4. KVASNOVSKY Štefan 20.08.2020 B/11238
5. PINTÉR Oľga 28.08.2020 H/15729
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. CSÓKOVÁ Ildikó 21.08.2020 B/06230
2. ŐSZI Alexander 04.08.2020 B/00995
3. PÁL Štefan 07.08.2020 B/01773
4. GERGELY Zoltán 12.08.2020 V/79533
5. SZOKOL Katalin 17.08.2020 B/05221
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. ROŠČÁKOVÁ Miriam 29.08.2020 B/14681
2. VÁRYOVÁ Katarína 17.08.2020 H/07131
3. JÁNOŠÍK Michal 03.08.2020 B/01179
4. PEKÁR Peter 17.08.2020 B/08394
5. PATZELTOVÁ Silvia 20.08.2020 B/09821
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. BENEŠOVÁ Zuzana 06.08.2020 H/02527
2. JENEI Tibor 09.08.2020 B/04050
3. HALÁSZ Marian 17.08.2020 H/08169
4. BORBÉLY Richard 15.08.2020 B/07422
5. VERES Balázs 28.08.2020 H/13607
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. DÁNIEL Ondrej 11.08.2020 H/04467
2. VINCE Štefan 19.08.2020 V/19628
3. HALUŠKA Milan 20.08.2020 H/08424
4. ARVAY Adam 03.08.2020 H/01288
5. TRVALEC Mário 06.08.2020 B/02268
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. ŠULÍK Veronika 29.08.2020 B/16896
2. BATIS Marek 16.08.2020 H/09143
3. VITKO Mário 19.08.2020 H/10665
4. ČEREŠŇA Miroslav 30.08.2020 B/17692
5. LETKO Štefan 04.08.2020 H/02088
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. NOVOMESTSKÁ Helena 27.08.2020 H/12110
2. KOVÁČ Dušan 14.08.2020 H/06405
3. ŠUJANOVÁ Slávka 03.08.2020 B/01126
4. KUČERA Tomáš 16.08.2020 B/07278
5. VESELOVSKÝ Roman 25.08.2020 H/11254
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. BRISTEAC Benko 02.08.2020 H/00977
2. CHRENKO Igor 20.08.2020 B/13338
3. LISÝ Lívius 01.08.2020 B/00498
4. ŠTEPO Pavol 16.08.2020 B/10411
5. KOLLÁRIKOVÁ Michaela 24.08.2020 B/16287
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. VARGA Ladislav 22.08.2020 B/04889
2. CSEPY Piroska 05.08.2020 H/01012
3. TEPLICKY Ján 29.08.2020 B/06607
4. VENDÉGH Tibor 14.08.2020 B/03131
5. DOBAIOVÁ Lívia 10.08.2020 H/02180
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KÁROLYI Attila 11.08.2020 H/04014
2. KATONA Tibor 05.08.2020 B/01601
3. BALOGH Éva 08.08.2020 H/02950
4. GÁSPÁR Lajos 29.08.2020 H/10953
5. KUBÁNYI Kristián 17.08.2020 H/06496
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. VANČIŠKOVÁ Andrea 25.08.2020 B/16979
2. PRÍPADA Kamil 02.08.2020 B/01127
3. NAGY Ján 04.08.2020 H/02092
4. ŠOBEL Ľudovit 24.08.2020 H/16248
5. PETREK Ján 16.08.2020 B/08538
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. TAKÁCS Emőke 07.08.2020 B/02526
2. MEZEI Vilmos 31.08.2020 B/12294
3. TÓTHOVÁ Mária 01.08.2020 H/00151
4. ŠIMKO Jozef 16.08.2020 H/06102
5. CSADIOVÁ Eva 10.08.2020 H/03709
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. ILLÉŠ Peter 09.08.2020 H/04665
2. MÜLLNEROVÁ Iveta 13.08.2020 H/06510
3. VARGOVÁ Dana 04.08.2020 B/02033
4. FEJVÁR František 10.08.2020 H/05086
5. MOKRÁŠ Martin 30.08.2020 H/16094
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. NESPAK Rado 21.08.2020 B/08194
2. NEMEC Pavol 06.08.2020 B/02245
3. NOVÁK Milan 05.08.2020 B/01785
4. TOKOŠOVÁ Zuzana 01.08.2020 H/00318
5. FILÍPEK Dávid 14.08.2020 B/05616
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. BIRÁS Jaroslav 03.08.2020 B/00829
2. ŠIPKA Viliam 26.08.2020 H/12470
3. JEDLIČKOVÁ Miroslava 09.08.2020 B/04463
4. SLÁDOK Miloš 04.08.2020 B/01108
5. PÚČIK Milan 22.08.2020 B/10699
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KUKUČKA Milan 21.08.2020 H/09560
2. JEŽO Miloš 31.08.2020 B/14497
3. HALUZOVÁ Erika 06.08.2020 B/02332
4. VALLÁŠOVÁ Soňa 27.08.2020 B/12451
5. PODHRADSKÝ Zdenko 20.08.2020 B/09090
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. STAROVSKÝ Pavel 25.08.2020 B/07641
2. KMECÍKOVÁ Monika 17.08.2020 B/05268
3. HOLAZOVÁ Anna 13.08.2020 H/03921
4. MALÍKOVÁ Oľga 01.08.2020 B/00094
5. ŠEDIVÝ Paľko 31.08.2020 B/09464
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. KUČERA Daniel 09.08.2020 B/02599
2. MAYER Peter 14.08.2020 H/03935
3. MRÁZ Dalibor 20.08.2020 H/05679
4. JUHÁSZ Jozef 25.08.2020 V/03629
5. BAJKAI Ľudovít 05.08.2020 H/01315
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. GERENCSÉRI Ján 02.08.2020 B/00436
2. FORRÓ Róbert 28.08.2020 H/10829
3. BENDÍK Peter 13.08.2020 B/04874
4. JARÁBKOVÁ Magdaléna 04.08.2020 V/09752
5. SZELES Zoltán 09.08.2020 B/03387

Júl 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. MORAVČÍK Alexander 22.7.2020 B/00653
2. MADARÁSZ Attila 15.07.2020 B/00458
3. PATAKIOVÁ Eva 25.07.2020 B/12776
4. FORRÓ Dávid 11.07.2020 H/00368
5. BIČIANOVÁ Ľubica 11.07.2020 H/05501
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. BENKOVICS Attila 11.07.2020 B/06491
2. KASSAI Robert 30.07.2020 V/61850
3. KOVÁCSOVÁ Marta 20.07.2020 H/11460
4. TELEKES Tomás 14.07.2020 H/08172
5. SZABÓ zoltán Alex 18.07.2020 B/10429
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. TÓTHOVÁ Erika 11.07.2020 H/03631
2. GUBICZA Zsolt 02.07.2020 H/00517
3. KONDÉ Róbert 09.07.2020 B/02833
4. FARKAS Zsolt 17.07.2020 B/05546
5. NAGY Anita 26.07.2020 H/08064
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. BARTOŠ Jakub 09.07.2020 H/04788
2. SUČÁK Anton 26.07.2020 B/13510
3. HRUŠOVSKÝ Vladimír 06.07.2020 B/03317
4. CHABREČEK Pavel 08.07.2020 V/63299
5. DOBOŠ Emil 23.07.2020 H/11951
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. MAŠKOVÁ Erika 04.07.2020 H/01773
2. KUSÝ Jozef 30.07.2020 V/29073
3. FUJASOVÁ Lenka 24.07.2020 H/11593
4. VARSÁNYI Zoltán 17.07.2020 H/08424
5. HEGEDŰSOVÁ Alžbeta 31.07.2020 B/15135
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. POSPÍŠILOVÁ Jana, PhDr. 21.07.2020 B/09587
2. BIELIKOVÁ Zuzana 07.07.2020 H/02939
3. SZÁNTÓ Štefan 19.07.2020 H/08679
4. KOSZÁK Attila 13.07.2020 B/05884
5. HARGAŚ Vladimír, Ing. 21.07.2020 B/09580
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. JANČÁR Michal 24.07.2020 H/14424
2. HARMATA Marek 02.07.2020 H/00897
3. BILKA Jaroslav 15.07.2020 H/09122
4. KOSZORÚ Rudolf 09.07.2020 B/05497
5. KSENIČ Miro 27.07.2020 B/16332
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. ŽIAČIKOVÁ Jana 23.07.2020 H/10072
2. BUŠOVÁ Mária 07.07.2020 B/03125
3. LIŠKA Miroslav 31.07.2020 H/13680
4. PSOTA Vladimír 15.07.2020 H/06632
5. JANKOVIČ Viliam 10.07.2020 B/04570
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. VARGA Štefan 04.07.2020 H/02678
2. HRÁČEK Juraj 25.07.2020 H/17978
3. GÁLIKOVÁ Elisabeta 12.07.2020 H/08499
4. TURČEK Štefan 16.07.2020 B/11715
5. JAKUBEK Juraj 23.07.2020 H/16679
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. BÁBEL István 13.07.2020 H/03230
2. KRASTENICS Ján 15.07.2020 H/03808
3. RIŠKA Emil 26.07.2020 H/06723
4. TÖRÖKOVÁ Ágota 31.07.2020 H/08004
5. LENCSE János 07.07.2020 H/02005
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KOVÁCS Ármin 15.07.2020 B/05797
2. BUGÁR Vincent 22.07.2020 H/08323
3. DORÁKOVÁ Eva 11.07.2020 H/04095
4. KOVÁCS Gábor 30.07.2020 H/11429
5. GAÁL Iveta 17.07.2020 B/06255
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. OSTERTÁG Michal 31.07.2020 B/21715
2. KISS Roman 17.07.2020 B/12113
3. KRÁĽOVÁ Alexandra 06.07.2020 H/03964
4. URBAN Martin 20.07.2020 B/13881
5. ŠVEC Rasťo 24.07.2020 B/16644
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. ČELEDA Ladislav 05.07.2020 H/01821
2. RÉSŐ Róbert 18.07.2020 H/06803
3. KOLLÁR Attila 31.07.2020 B/12101
4. ČERNOK Marian 23.07.2020 B/08771
5. KONTÁROVÁ Eva 01.07.2020 B/00013
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. HORNÍK Marek 06.07.2020 H/03133
2. HABONY Ján 31.07.2020 H/16995
3. FÁBRY Štefan 26.07.2020 H/13684
4. LENČÉŠOVÁ Michala 03.07.2020 B/01155
5. ŠILLÍK Erik 11.07.2020 B/05927
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. BARTALOVÁ Iveta 10.07.2020 H/04212
2. HUJÍKOVÁ Martina 30.07.2020 V/06234
3. ŠEVČOVIČ Libor 15.07.2020 B/06112
4. ŠVRČEK Radko 06.07.2020 H/02679
5. ŽÁČEK Jozef 03.07.2020 B/00869
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. BOŽÍK Emil 23.07.2020 H/10976
2. BUJNOVÁ Alena 04.07.2020 B/00912
3. MATÚŠOVÁ Eva 10.07.2020 B/04774
4. KAMARÁŠ Alex 24.07.2020 B/05737
5. MALÁKOVÁ Katka 17.07.2020 B/08252
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. OZIMY Martin 06.07.2020 H/03204
2. MOKOVÁ Emília 15.07.2020 H/07437
3. BOBOCKÁ Sylvia 26.07.2020 B/12836
4. ŠTUCHALOVÁ Lenka 05.07.2020 B/02743
5. GAŠPAR Michal 22.07.2020 H/10486
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. HLAVAČÁK Ľubomír 28.07.2020 B/09214
2. BÁTOREK Tomáš 03.07.2020 B/00777
3. PLAČKOVÁ Mária 24.07.2020 H/07687
4. LEDNICKÝ Milan 16.07.2020 B/05188
5. BARIČÁKOVÁ Lucia 04.07.2020 H/01147
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. NÉMETHOVÁ Zuzana 12.07.2020 H/03318
2. GARAI Jozef 03.07.2020 B/00504
3. ROSENBERGOVÁ Zuzana 29.07.2020 V/03001
4. LÉVAI Vanesa 07.07.2020 B/01193
5. DRÁFIOVÁ Andrea 31.07.2020 H/08276
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. NÉMETHOVÁ Andrea 06.07.2020 H/02456
2. ANDRUSKÓ Éva 17.07.2020 B/06957
3. JÁVORKOVÁ Zita 08.07.2020 B/03495
4. DOMONKOŠ Alexander 20.07.2020 V/09122
5. SZALAY Böbe 01.07.2020 B/00154

Jún 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. GÉZINGER Mária 18.06.2020 H/07548
2. KOCSISOVÁ Marta 10.06.2020 B/03964
3. OLLÉOVÁ Mária 07.06.2020 B/02546
4. DOMONKOSOVÁ Helena 04.06.2020 B/01145
5. Ing. ZACHAR Patrik 25.06.2020 V/172059
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. BARANOVIČ Peter 15.06.2020 H/07424
2. SIDÓ Silvester 24.06.2020 H/11799
3. BOBEK Ján 09.06.2020 B/04279
4. BAGOTA Pavel 01.06.2020 V/60688
5. VARGOVÁ Kristína 13.06.2020 H/06177
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. SZABOOVÁ Alica 12.06.2020 V/77982
2. JUHÁSZ Tibor 26.06.2020 V/78366
3. MÁCSAI Arpád 20.06.2020 B/05955
4. DOMJÁN Bálint 02.06.2020 H/00307
5. TÁNCZOS Tihamér 09.06.2020 V/77918
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. URGOŠÍKOVÁ Alena 19.06.2020 H/10154
2. VALENTÍN Tomáš 05.06.2020 B/02507
3. BELANSKÝ Braňo 22.06.2020 B/11320
4. REISINGER Dušan 08.06.2020 V/62476
5. RIŠKA Dominik 30.06.2020 V/63098
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. KELE Dávid 15.06.2020 B/06758
2. ADAMKO Ladislav 05.06.2020 B/01871
3. FÜLÖP  Igor 22.06.2020 H/10023
4. BÖJTÖS Norbert 30.06.2020 H/13712
5. VESELKA Radoslav 01.06.2020 H/00186
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. PIVODA Pál 23.06.2020 H/09752
2. HRIŇ Ján 10.06.2020 H/03898
3. VARGA Szabolcs 30.06.2020 B/13197
4. VINCÚR Roland 13.06.2020 B/05387
5. HORVÁTH Ján 22.06.2020 V/19253
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. KRAJČÍKOVÁ Ivana 29.06.2020 B/17433
2. MASARYK Jaroslav 13.06.2020 B/07648
3. ČERVENOVÁ Mária 03.06.2020 H/01659
4. VANKO Jozef 22.06.2020 H/12946
5. VÝBERČI Ivan 23.06.2020 H/13442
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. KAČINEC Miroslav 13.06.2020 H/05435
2. OKULIAR Ladislav 04.06.2020 H/01422
3. ONDRUŠ Jozef 19.06.2020 B/08203
4. KROKVIČKA Ján 26.06.2020 H/11263
5. ŠVOKCOVÁ Dagmar 16.06.2020 B/06828
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. RARKAS Roman 26.06.2020 B/18827
2. KRUPIČKA Juraj 11.06.2020 B/07810
3. PARGÁČOVÁ Marianna 05.06.2020 H/03722
4. TOMÁŠOVÁ Ľudmila 19.06.2020 B/13645
5. MOLNÁR Róbert 28.06.2020 B/19620
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. LAKÓ Tibor 28.06.2020 V/06970
2. LELKES Michal 20.06.2020 H/05259
3. TAMÁSI Árpád 02.06.2020 H/00297
4. PRÁGAI Zoltán 10.06.2020 H/02475
5. KATONA Viktor 03.06.2020 B/00502
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. NAGY Melinda 10.06.2020 H/03761
2. MAJLÁTH Lajos 30.06.2020 B/11767
3. FISCHER Teodor 10.06.2020 H/03740
4. SZABÓOVÁ Zuzana 15.06.2020 H/05899
5. DVORÁKOVÁ Marta 28.06.2020 B/10854
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. ŠMITALA Štefan 25.06.2020 H/16533
2. LUKÁČ Ladislav 14.06.2020 H/09021
3. ČABÍK Otakar 29.06.2020 H/19262
4. ĎURICA Jozef 04.06.2020 B/02323
5. PINTÉR Jozef 06.06.2020 H/03510
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. BENKOVIČ Marek 13.06.2020 H/04456
2. HABANOVÁ Helena 25.06.2020 H/08848
3. HAČKOVÁ Ľudmila 03.06.2020 B/00867
4. MORAVANSKÁ Jolana 01.06.2020 B/00269
5. LELOVICS Tomáš 17.06.2020 H/05869
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. VYKRENT Pavel 19.06.2020 B/10227
2. THOMKA Martin 20.06.2020 H/10547
3. BRUNAI Marek 12.06.2020 B/05749
4. ORLÍČEK Vojtech 07.06.2020 H/03350
5. CHOBOTOVÁ Natália 30.06.2020 H/16403
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. KOCÁKOVÁ Alena 27.06.2020 H/10892
2. ŠMIDA Juraj 20.06.2020 H/08056
3. VACULKOVÁ Katarína 06.06.2020 B/02273
4. KOMORNÁ Renáta 19.06.2020 B/07632
5. DAMAŠKOVÁ Lívia 02.06.2020 B/00718
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. MITALA Dominik 19.06.2020 H/07409
2. BACO Ján 01.06.2020 B/00328
3. SKLENÁR Ivan 27.06.2020 H/07626
4. HILČÍK Jozef 20.06.2020 B/07837
5. KASALA Martin 17.06.2020 B/04847
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. BOHUŠ Jozef 05.06.2020 V/10103
2. VALICA Ľuboš 27.06.2020 H/12148
3. NOVÁKOVÁ Ľubica 15.06.2020 B/07104
4. HRUŠKOVÁ Petra 09.06.2020 B/03773
5. AMBRUŠ Juraj 04.06.2020 V/10096
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. JAŠÍK Marek 12.06.2020 H/03523
2. OVČÍK Mareček 29.06.2020 B/09054
3. VIŠŇOVSKÝ Peter 06.06.2020 B/01674
4. GABRÍK Paľo 16.06.2020 H/04797
5. RATULOVSKÁ Martina 09.06.2020 H/02438
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. KERESZTES Štefan 15.06.2020 B/04357
2. CZUCZOR Viktor 27.06.2020 H/04031
3. ŠIMON Lukáš 12.06.2020 B/03495
4. MÁTYUS Viktor 01.06.2020 H/00031
5. KOVÁCS Ladislav 28.06.2020 H/04148
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. TÚRÓCZY Viktor 27.06.2020 V/08081
2. HÜBSCH Mikuláš 02.06.2020 V/06987
3. VOJTÉNYIOVÁ Ružena 11.06.2020 B/04474
4. MAZAN Ján 15.06.2020 B/06049
5. DARÁZS Róbert 01.06.2020 V/06927

Máj 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. FAZEKAS Ernest 29.05.2020 H/12004
2. GYÖRGY Tibor 06.05.2020 B/02270
3. KÚT Gejza 20.05.2020 H/08106
4. FÜLÖP László 30.05.2020 H/12232
5. HOLCZHEI Árpád 11.05.2020 B/04473
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. KATUŠ Michal 09.05.2020 H/04164
2. KAĎÁK Marian 12.05.2020 V/60384
3. TÓTH Ernest 01.05.2020 H/00400
4. VINCZE Virág 31.05.2020 V/60676
5. JUHÁSZOVÁ Mária 21.05.2020 H/10385
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. BORKA Gabriel 12.05.2020 H/04002
2. KUCHAROVIČ Roland 29.05.2020 H/09300
3. STEINEROVÁ Mariana 17.05.2020 B/05724
4. NÉVERI Marta 25.05.2020 H/08131
5. GABRIŠKOVÁ Rita 02.05.2020 B/00657
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. SÝKORA Marián 30.05.2020 H/15736
2. JÁNOŠÍK Martin 23.05.2020 B/11988
3. GESE Roman 20.05.2020 B/10409
4. BARTOVIČ Štefan 14.05.2020 H/07326
5. LACKOVIČOVÁ Daša 24.05.2020 V/62140
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. RUZSIK Attila 21.05.2020 H/09951
2. BARA György 07.05.2020 H/03138
3. VAVRÍK Jaroslav 15.05.2020 H/06960
4. NAGY Ján 24.05.2020 B/11280
5. SUDOVSKÁ Aneta 31.05.2020 H/14558
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. KURČÍK Július 02.05.2020 B/00617
2. BAKA Róbert 29.05.2020 B/12584
3. TAMAŠEK Joze 09.05.2020 B/03895
4. KOSÁK Attila 13.05.2020 V/19013
5. KRNÁČ Ján 16.05.2020 H/06852
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. JAŠÍK Anton 26.05.2020 V/21665
2. MAJOR Ladislav 15.05.2020 B/09670
3. BILKA Jaroslav 07.05.2020 B/04329
4. KOVÁČ Stanislav 28.05.2020 B/17622
5. KUPEČEK Róbert 08.05.2020 H/05378
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. JURENKA Martin 20.05.2020 B/08841
2. DEMČIK Pavol 10.05.2020 H/03931
3. VOJTECHOVÁ Monika 11.05.2020 B/04635
4. HOLÝ Martin 26.05.2020 H/11318
5. PROVAZNÍK Igor 10.05.2020 B/03955
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. DESETOVÁ Helena 26.05.2020 B/15861
2. MIHALET Miro 16.05.2020 H/09500
3. MORAVEC Martin 06.05.2020 H/03137
4. JESENIČAN Juraj 25.05.2020 H/15271
5. GODA Jozef 30.05.2020 B/18987
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. GAÁL Csaba 12.05.2020 B/03893
2. FÓNOD Ladislav 27.05.2020 H/07694
3. KOLLÁR Andrej 02.05.2020 B/00549
4. MOLNÁR Robert 19.05.2020 H/05708
5. BAJCS Andrea 28.05.2020 B/07908
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. TÖRÖK Zoltán 27.05.2020 H/11391
2. NAGYVENDÉGI Karol 09.05.2020 H/03984
3. BOGNÁR Ignác 28.05.2020 H/11705
4. LÁZÁR Eva 18.05.2020 H/08033
5. HERVAY Július 14.05.2020 H/06239
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. SABO Mário 03.05.2020 H/01559
2. DUBEŇ Štefan 27.05.2020 B/17902
3. REBO Stanislav 16.05.2020 H/10931
4. JAKAB Imrich 01.05.2020 H/00170
5. PETRÁŠ Miroslav 20.05.2020 V/17473
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. CSONTOS Csaba 19.05.2020 H/07642
2. CSÁSZÁROVÁ Vilma 05.05.2020 H/01979
3. TAKÁCS Leonard 12.05.2020 H/04902
4. KOVÁCS Beňadik 30.05.2020 H/12028
5. BALLA Kristian 20.05.2020 B/08142
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. JAŠÍČEK Vladimír 19.05.2020 B/10275
2. LUŠŇÁK Jozef 27.05.2020 H/14339
3. ŠVIHORÍKOVÁ Oľga 12.05.2020 H/06823
4. FISCHEROVÁ Alžbeta 25.05.2020 B/13602
5. CUCOR Pavol 05.05.2020 H/02612
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. HYŽOVÁ Andrea 21.05.2020 B/09417
2. PELIKANT Marian 01.05.2020 H/00048
3. KOVALOVSKÝ Peter 30.05.2020 B/12853
4. FORMÁNKOVÁ Viera 05.05.2020 H/02016
5. PÚČEK Richard 11.05.2020 H/04926
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. CHORVÁT Emil 20.05.2020 B/07896
2. HAVALOVÁ Barbora 07.05.2020 B/02367
3. CHUDÝ Ján 18.05.2020 H/05219
4. BALÁŽ Vlastimil 09.05.2020 H/02568
5. TOLNAY Marián 21.05.2020 H/08156
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. KARIKO Peter 08.05.2020 B/03520
2. HONEK Peter 14.05.2020 B/06682
3. RIGO Jozef 25.05.2020 H/11565
4. STANČÍK Pavol 13.05.2020 H/06175
5. LEŽOVIČ Marian 03.05.2020 H/01217
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. LYPTOVEC Peter 29.05.2020 B/08777
2. KOLEK Peter 05.05.2020 B/01517
3. JARABÁKOVÁ Katka 18.05.2020 H/05778
4. HUSÁR Milan 25.05.2020 B/07824
5. KOCÚR Boris 10.05.2020 H/03177
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. ŠORMANOVÁ Ivana 31.05.2020 B/05193
2. KNOTKOVÁ Bianka 06.05.2020 B/01376
3. JURÍČEK Mikuláš 11.05.2020 B/02112
4. ARPÁS Karol 23.05.2020 H/03992
5. RUSŇÁK Marcel 14.05.2020 B/03757
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. PSOTA Juraj 18.05.2020 V/06361
2. PFEIFERLIK Tamás 22.05.2020 H/09438
3. HOLENKA Peter 04.05.2020 V/05835
4. KERTÉSZ Jozef 19.05.2020 V/06412
5. PLACHÝ Ladislav 28.05.2020 B/11862

Apríl 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. HAMRANOVÁ Mária 09.04.2020 B/02535
2. TÉGLÁS Tibor 03.04.2020 V/169000
3. KOVÁČ Ján 27.04.2020 H/09030
4. TÓTH Ondrej 19.04.2020 B/06145
5. SOMOGYI Ladislav 30.04.2020 V/169637
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. LÁSZLÓ Zsolt 07.04.2020 V/59899
2. FODOR Béla 23.04.2020 B/10324
3. KUNYIKOVÁ Nora 01.04.2020 B/00129
4. BAKA Zoltán 17.04.2020 B/07129
5. MOLNÁR Erzsébet 30.04.2020 V/60225
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. MAJER Angelika 19.04.2020 H/04959
2. BROCZKY Zuzana 30.04.2020 H/08605
3. LUKÁCS Imrich 03.04.2020 H/00584
4. TELEKES Tomáš 17.04.2020 B/04413
5. KOMLÓSI Róbert 28.04.2020 H/07874
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. NÁDASKÁ Jana 09.04.2020 V/61262
2. MAKAS Tomáš 22.04.2020 B/09646
3. UHLÁČ Milan 30.04.2020 H/14013
4. MALOVCOVÁ Marika 01.04.2020 V/61097
5. FEHÉR Peter 16.04.2020 H/06710
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. KLUČKA Kristian 18.04.2020 H/07663
2. BARTO Pavel 23.04.2020 V/28413
3. ZELENKA Juraj 13.04.2020 B/05168
4. NAVRATIL Marián 05.04.2020 V/28317
5. OTRUBA Ján 28.04.2020 H/12284
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. SOBOŠ Ladislav 29.04.2020 H/12086
2. KOVÁČ Marián 01.04.2020 H/00061
3. BIELA Valéria 25.04.2020 H/10228
4. ROTÍK Július 07.04.2020 H/02550
5. MESÁR Marian 11.04.2020 H/04463
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. ŠEBÍKOVÁ Jarmila 20.04.2020 B/10295
2. PRESINSZKY Alexander 17.04.2020 H/08288
3. IGLÓDI Miroslav 02.04.2020 H/00729
4. BIHARY Norbert 19.04.2020 B/09802
5. SZÁRAZ Juraj 23.04.2020 H/12102
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. DELINČÁK Ján 07.04.2020 B/02369
2. NÉMETH Tivadar 28.04.2020 B/10983
3. SOKOLOVÁ Magdaléna 01.04.2020 B/00012
4. JURÍČEK Dušan 14.04.2020 B/04815
5. OBŠIVAN Adam 18.04.2020 B/06653
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. ANTALIČ Marián 29.04.2020 H/15712
2. DOMAN Boris 02.04.2020 H/00831
3. DAŇO Ján 15.04.2020 H/07460
4. KOPÁL Peter 28.04.2020 B/15370
5. KLUČÁT Stanislav 19.04.2020 B/09986
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. KIS Erzsébet 12.04.2020 H/02767
2. NAGY Tibor 22.04.2020 H/05591
3. CSÓKAOVÁ Anikó 30.04.2020 V/06825
4. KLANKO Milan 01.04.2020 H/00001
5. VELSITZ Ladislav 15.04.2020 H/03698
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. BUGÁR Vincent 23.04.2020 H/09945
2. ALMÁSI Ernő 19.04.2020 H/08141
3. SZABÓ Attila 14.04.2020 H/05994
4. MATUSOVÁ Sabina 28.04.2020 H/12379
5. ZSOLDOS Jenő 04.04.2020 H/01235
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. BLAŠKO Dominik 30.04.2020 H/18805
2. GALAS Vladimír 02.04.2020 V/16944
3. POLÁK Pavol 18.04.2020 H/01030
4. VILINA Martin 27.04.2020 B/17106
5. BARTAKOVIČ Lukáš 15.04.2020 B/08616
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. BARTOS Ladislav 19.04.2020 H/07252
2. SZEKERES Imrich 06.04.2020 V/07449
3. MARČEK Ľudmila 22.04.2020 H/08263
4. DEMKOVÁ Ivona 02.04.2020 H/00441
5. BALOG Ján 27.04.2020 B/10394
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. LUPTÁK Adam 17.04.2020 B/08108
2. ŤAPÁK Mário 21.04.2020 H/10436
3. KINCEL Jozef 30.04.2020 H/14906
4. KUCHAR Ivan 01.04.2020 H/00216
5. HORSKÁ Dana 20.04.2020 B/09715
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. MIŠKOVÁ Klaudia 22.04.2020 B/08924
2. CRGOŇ Marian 04.04.2020 H/01258
3. MRÁZOVÁ Lucia 15.04.2020 H/06093
4. BURSKÝ Ján 30.04.2020 B/12502
5. ŠARADÍN Blažej 19.04.2020 B/07905
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. JEŽÍKOVÁ Mária 12.04.2020 B/03423
2. ZÁVODSKÁ Katka 24.04.2020 B/07664
3. VALASKÝ Peter 14.04.2020 H/03825
4. GRUNTOVÁ Janka 04.04.2020 B/00970
5. CHORVÁTOVÁ Jana 22.04.2020 B/06794
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. MARČOK Ana 15.04.2020 B/05605
2. MARCINOVÁ Ľubica 30.04.2020 B/12478
3. KVASNICA Zdenko 09.04.2020 B/03208
4. ZEMANOVIČOVÁ Denisa 22.04.2020 H/08769
5. ŠIPOŠOVÁ Soňa 12.04.2020 H/04244
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. LUPÁKOVÁ Monika 10.04.2020 H/02632
2. TABAČEK František 01.04.2020 H/00156
3. KOZÁK Igor 14.04.2020 H/03980
4. BAJÁK Vladimír 28.04.2020 B/08403
5. CUDRÁKOVÁ Jana 21.04.2020 B/05986
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. MÁTÉ Ladislav 26.04.2020 B/03156
2. BALHOVÁ Lucia 06.04.2020 B/01161
3. SLOBODNÍKOVÁ Slávka 24.04.2020 H/02899
4. VERES František 09.04.2020 B/01806
5. MORVAY Tibor 19.04.2020 B/04165
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. CZIFRA Ladislav 06.04.2020 H/01820
2. KOPJÁK Ladislav 27.04.2020 H/10136
3. Ing. ZACHAR Patrik 17.04.2020 V/05220
4. BUGRIS Peter 20.04.2020 V/05305
5. KOMJÁTHY Mária 02.04.2020 H/00364

Marec 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. MOLNÁR Zoltán 24.03.2020 H/07472
2. SZALAY Laci 19.03.2020 B/06581
3. SIPOS Antal 03.03.2020 V/167686
4. SZABÓ Tibor 27.03.2020 V/168804
5. GOGOLOVÁ Žaneta 12.03.2020 B/04330
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. PIKLER Ján 31.03.2020 V/59805
2. DEMIÁKOVÁ Judita 10.03.2020 H/04756
3. HORVÁTH Patrik 27.03.2020 B/11011
4. KOVÁCS Krisztina 18.03.2020 B/08338
5. KOCSISOVÁ Marta 08.03.2020 B/03736
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. MAGYARICS Peter 26.03.2020 H/05918
2. KIS Márta 04.03.2020 B/00931
3. KONTÁROVÁ Eva 17.03.2020 H/04286
4. KÜRTI Bálint 23.03.2020 V/76419
5. REBROŠOVÁ Angelika 01.03.2020 B/00187
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. SENDIOVÁ Jana 09.03.2020 H/04089
2. KÖVÉROVÁ Silvia 04.03.2020 H/01574
3. POLOMÍČKOVÁ Patrícia 01.03.2020 H/00140
4. KLAČO Peter 29.03.2020 H/11179
5. HOMOLA Ivan 01.03.2020 B/00081
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. ANDRAŠKO Štefan 07.03.2020 H/02306
2. PETRÍK Milan 27.03.2020 H/09327
3. PINTÉR Zsolt 11.03.2020 H/03757
4. PALACKOVÁ Anna 13.03.2020 B/04787
5. LUDAŠ Roman 03.03.2020 H/01013
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. MIHALÍK Jozef 29.03.2020 B/09375
2. NAP Štefan 07.03.2020 B/02267
3. BALYA Zsolt 13.03.2020 H/04398
4. SZLOVÁK Jozef 14.03.2020 H/04762
5. SZŰCS Szabolcs 22.03.2020 B/07367
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. KOTTLÍK Ladislav 24.03.2020 B/10743
2. GULÁŠOVÁ Martina 03.03.2020 B/01239
3. FRÁTRIKOVÁ Zuzana 09.03.2020 B/04015
4. JAVORČÍK Marcel 29.03.2020 B/12881
5. ZÁVODNÍKOVÁ Katarína 19.03.2020 B/08813
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. CÍBIK Dušan 19.03.2020 B/07299
2. FIGÚROVÁ Lenka 04.03.2020 B/01220
3. BAŠO Jozef 15.03.2020 B/05908
4. LIŠKA Jozef 26.03.2020 B/09543
5. URBAN Róbert 31.03.2020 H/11146
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. JANEGA Emil 28.03.2020 B/12324
2. KRIŽAN Roman 14.03.2020 B/06329
3. MOLNÁR Marek 10.03.2020 B/04860
4. VARGA Vlado 31.03.2020 B/13584
5. VAJÍČEK Marián 06.03.2020 H/02766
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. SÁNTHA Ernest 01.03.2020 B/00112
2. CZUCZOR Gyöngyike 06.03.2020 H/01097
3. KELEMEN Csaba 08.03.2020 H/01559
4. RIŠKA Emil 14.03.2020 B/02943
5. MARKOVICS Tomáš 25.03.2020 H/04852
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. MEIXNER Walter 26.03.2020 H/08984
2. PÁPAY Ferenc 30.03.2020 H/10680
3. GRÓF Mária 16.03.2020 H/05325
4. CSÖLLE Zdeněk 20.03.2020 B/06849
5. ZALKA Eduard 25.03.2020 H/08654
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. KUBAČKA Miroslav 17.03.2020 B/10169
2. MELNÍK Peter 13.03.2020 B/07464
3. TOMÁNEK Peter 02.03.2020 B/00803
4. CINTULA Ján 27.03.2020 B/14625
5. KUČERA Milan 06.03.2020 H/03169
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. POZSONYI Vilmos 30.03.2020 B/09501
2. FISCHER Tomáš 02.03.2020 H/00517
3. ŽITŇAN Štefan 26.03.2020 B/08288
4. HORVÁTHOVÁ Monika 13.03.2020 B/04282
5. ŠUBOVÁ Lívia 24.03.2020 H/07580
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. ANDELOVÁ Dana 31.03.2020 H/13683
2. GÁL Silvester 17.02.2020 B/08100
3. ILLÉŠ Peter 13.03.2020 B/06393
4. JANÍKOVÁ Ivana 27.03.2020 B/11733
5. ĎURIŠ Martin 11.03.2020 B/05137
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. JURKA Ľubomír 16.03.2020 B/05618
2. RŮŽIČKA Lukáš 29.03.2020 B/10051
3. JANSKÁ Eva 03.03.2020 B/00784
4. LORENC Peter 14.03.2020 H/04775
5. JANOVIČ Eduard 10.03.2020 H/03356
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. TUNEGA Ľubomír 27.03.2020 H/09734
2. GURÍN Dominik 13.03.2020 H/03204
3. TOMÁŠKOVÁ Eleonóra 08.03.2020 B/01838
4. JEŽÍK Pavol 29.03.2020 B/10411
5. TÍLEŠOVÁ Viola 01.03.2020 B/00078
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. BENIAN Miroslav 02.03.2020 B/00592
2. DUREC Pavol 27.03.2020 H/08724
3. PRIBIŠ Pavol 12.03.2020 H/04371
4. MALÁR Mário 08.03.2020 H/02837
5. ZÁHORSKÝ Miroslav 19.03.2020 B/07058
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. ANTONIACI Miro 04.03.2020 H/00872
2. DUŠÍK Milan 24.03.2020 H/05589
3. GAJDOŠÍK Dušan 06.03.2020 H/01412
4. ŠKULAVÍK Martin 10.03.2020 B/02334
5. LUKÁČ Marek 05.03.2020 H/01049
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. GALAMBOŠ Michal 12.03.2020 V/01010
2. SZÁRAZOVÁ Zuzana 24.03.2020 H/04200
3. PAPP Zoltán 31.03.2020 V/01237
4. DOBOSI Tomáš 16.03.2020 B/02412
5. SOVSKÝ Roman 08.03.2020 B/01133
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. KOLIBÁČ Olga 12.03.2020 V/03933
2. CSABAJKÓ Ferenc 04.03.2020 V/03561
3. STOJANOV Michal 01.03.2020 H/00166
4. SZATMÁRY Zoltán 18.03.2020 H/05766
5. KŇAŽÍK Štefan 22.03.2020 V/04319

Február 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. FÁNCSI Zsolt 14.02.2020 B/00296
2. PETROVSKÝ Tomáš 22.02.2020 H/09127
3. IZSÁK Attila 17.02.2020 H/07019
4. BOLYO Štefan 02.02.2020 H/00510
5. VRÁBELOVÁ Dóra 27.02.2020 V/167308
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. CSONKA Július 18.02.2020 H/08849
2. SÓKI Gabriel 24.02.2020 B/14766
3. DÉKÁNY Jozef 29.02.2020 B/14235
4. ŠPÁK Roman 06.02.2020 V/58770
5. ŠIMONKA Július 02.02.2020 V/58693
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. BENKŐ Peter 28.02.2020 B/07553
2. OLÁH Árpád 24.02.2020 V/75720
3. SZABÓ István 20.02.2020 H/05376
4. VIZÍK Jaroslav 29.02.2020 H/07873
5. KONTÁROVÁ Eva 01.02.2020 H/00172
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. HUDÁK Mário 26.02.2020 B/11607
2. MOLNÁROVÁ Martina 10.02.2020 H/04396
3. MAŤAŠOVSKÝ Viktor 03.02.2020 B/01022
4. ŠURAN Milan 28.02.2020 H/12484
5. PULLMANNOVÁ Jana 16.02.2020 B/07030
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. HAMRAN Ľubomír 24.02.2020 H/08588
2. KIRÁLY Ladislav 02.02.2020 B/00487
3. ZALEZÁKOVÁ Bernardína 12.02.2020 B/04199
4. KLIMOVÁ Alžbeta 04.02.2020 H/01513
5. FERUSOVÁ Henrieta 15.02.2020 B/05228
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. MAREK Ľuboš 15.02.2020 V/18419
2. STRUHÁRNANSKÝ Maroš 06.02.2020 B/02006
3. PUKOVÁ Mária 23.02.2020 H/08335
4. ĎURIŠOVÁ Helena 14.02.2020 B/04813
5. CSÁSZÁR Csaba 17.02.2020 B/06217
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. KOSTOLÁNIOVÁ Jana 26.02.2020 B/12529
2. GEDAJ Matúš 07.02.2020 V/20995
3. BALÁZSI Zoltán 26.02.2020 B/12545
4. SVENTEK Peter 13.02.2020 B/05916
5. MOLNÁR Ladislav 27.02.2020 V/21142
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. BAJZÍK Ján 26.02.2020 H/10471
2. MORAVČÍK Peter 15.02.2020 B/06126
3. DOMČEKOVÁ Miriam 07.02.2020 H/02483
4. KROKVIČKA Ján 29.02.2020 B/12042
5. MARTIŠ Jozef 05.02.2020 H/01660
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. ESSEOVÁ Monika 22.02.2020 B/11151
2. RYBNIKÁROVÁ A. 07.02.2020 H/03168
3. MIHALET Miro 17.02.2020 B/08679
4. LIPTAYOVÁ Janette 14.02.2020 B/06992
5. BALLON Štefan 28.02.2020 H/14283
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. NYIGRI Zoltán 11.02.2020 H/02281
2. RASZTGYÖRGY Melárnia 17.02.2020 H/03694
3. VAJLIK Ľudovít 21.02.2020 B/04586
4. LUKOVICS Diana 12.02.2020 H/02516
5. VERES Tibor 13.02.2020 V/06711
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. HOLÍK Juraj 22.02.2020 H/07053
2. HAVASI Csaba 17.02.2020 H/05494
3. ORBAN Laci 23.02.2020 B/07540
4. GÁNYOVICS Rafael 22.02.2020 B/07085
5. HUTNÍK Ján 15.02.2020 H/04652
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. PILKOVÁ Andrea 29.02.2020 V/16540
2. PAVLOVIČ Juraj 03.02.2020 V/16184
3. BAKŠOVÁ Terézia 10.02.2020 V/16259
4. DOMINKOVÁ Miroslava 25.02.2020 B/15346
5. HUPKA Peter 22.02.2020 B/13510
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. MOLNÁR Gabriel 11.02.2020 H/03584
2. SZABÓ Tibor 29.01.2020 H/09064
3. BARCZI Teodor 08.02.2020 B/02331
4. VARGA Štefan 19.02.2020 H/06273
5. FARKAS Tamás 09.02.2020 H/02751
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. MIHÁLIK Adrián 19.02.2020 H/09197
2. FRANTOVÁ Monika 07.02.2020 B/03341
3. BELOVIČ Jozef 01.02.2020 H/00228
4. DOMARACKÝ Ivan 16.02.2020 H/07755
5. OLLÍK Jaroslav 29.02.2020 H/13803
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. IVIČIČ Róbert 27.02.2020 H/09114
2. TOKOŠ Peter 04.02.2020 B/01128
3. KOLLÁR Jaroslav 17.02.2020 B/05750
4. ŠPERGEL Ján 03.02.2020 H/00880
5. MIHÁLOVÁ Monika 13.02.2020 B/04150
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. ELEK Július 24.02.2020 V/10591
2. GUNÁROVÁ Eva 07.02.2020 B/01566
3. ŠIŠKA Daniel 15.02.2020 B/04862
4. NOSTERSKÁ Eleonóra 02.02.2020 H/00484
5. PETRÍKOVÁ Veronika 16.02.2020 H/05074
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. FRAŇOVÁ Slávka 17.02.2020 B/06449
2. REMIÁŠ Dušna 10.02.2020 H/03495
3. STRELNÍK Ondrej 28.02.2020 H/10578
4. KOVAĽ Damian 13.02.2020 B/04666
5. HORNA Rastislav 03.02.2020 H/00848
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. BUJNÁ Mária 13.02.2020 H/02990
2. HOLOŠ Ján 26.02.2020 B/06142
3. KLUNDA Ján 09.02.2020 H/01920
4. HRMEL Martin 21.02.2020 H/05009
5. KECO Vladimír 03.02.2020 H/00513
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. ŠÁMŠON Kristián 17.02.2020 B/03109
2. TAKÁČOVÁ Mária 27.02.2020 H/04390
3. KANYICSKA Róbert 12.02.2020 H/01899
4. ŠESTÁKOVÁ Ria 01.02.2020 H/00079
5. FARKAŠ Ján 05.02.2020 H/00739
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. MAROSIOVÁ Anikó 29.02.2020 B/09706
2. MITAŠ Ján 07.02.2020 V/02426
3. DUDÁS Tibor 14.02.2020 V/02784
4. MIHALOVIČ Karol 26.02.2020 V/03275
5. PINT Ján 03.02.2020 V/02231

Január 2020

KOMÁRNO
Výherca dátum č. poukážky
1. KALMÁR Zoltán 17.01.2020 H/06472
2. BAJZA Pavol 31.01.2020 H/12084
3. TAKÁCS Oto 24.01.2020 H/09125
4. CSUKÁS Ladislav 07.01.2020 B/02522
5. HEGEDŰŠOVÁ Eva 30.01.202 B/11750
ŠTÚROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. HOSTYÁK Tibor 29.01.2020 B/13780
2. STANOVÁ Zuzana 10.01.2020 B/04330
3. SZALMOVÁ Alžbeta 14.01.2020 H/06608
4. CZAKÓ Attila 25.01.2020 H/11997
5. GÓRA Jozef 05.01.2020 H/02032
KOLÁROVO
Výherca dátum č. poukážky
1. CSADIOVÁ Alexandra 17.01.2020 B/04194
2. ZIFČÁK Viktor 31.01.2020 V/75120
3. PETRO Štefan 15.01.2020 V/74712
4. LELOVIČ Silvester 22.01.2020 V/74888
5. BOBCSOK Fridrich 04.01.2020 V/74455
TRNAVA
Výherca dátum č. poukážky
1. VALÁŠEK Miro 09.01.2020 B/03545
2. KRÁLOVIČ Eduard 24.01.2020 B/10550
3. FANDEL Vladimír 31.01.2020 H/13436
4. SELECKÝ Milan 03.01.2020 B/00882
5. KOZMA Karol 19.01.2020 B/08179
TVRDOŠOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. SCHMIDT Peter 27.01.2020 H/09479
2. BUDA Juraj 07.01.2020 B/02277
3. TÉGLÁS Tibor 21.01.2020 V/27737
4. BRATKOVÁ Jana 03.01.2020 B/00829
5. ČAPUCHA Marian 14.01.2020 B/04861
TEKOVSKÉ LUŽANY
Výherca dátum č. poukážky
1. BUČKOVÁ Viola 09.01.2020 H/03110
2. TÓTH Ivan 04.01.2020 H/01137
3. ANTALOVÁ Eva 26.01.2020 H/09186
4. SZANYI Erik 02.01.2020 H/00538
5. REMEŇ Jozef 15.01.2020 H/05315
VEĽKÝ KÝR
Výherca dátum č. poukážky
1. BRAND Rudolf 24.01.2020 H/11504
2. ČERMAN Jaroslav 02.01.2020 B/00792
3. PÁKOZDYOVÁ Mária 05.01.2020 B/01750
4. VANNO David 17.01.2020 H/07917
5. CHOVANCOVÁ Anna 07.01.2020 H/03040
TRENČÍN
Výherca dátum č. poukážky
1. BAČÍKOVÁ Monika 13.01.2020 B/04306
2. BLAŽEJOVÁ Kristína 27.01.2020 H/09755
3. MIŠÁKOVÁ Andrea 07.01.2020 H/02045
4. ŠILHÁK Marián 15.01.2020 B/05228
5. KUBÍKOVÁ Dáša 25.01.2020 H/09281
NITRA - Dolné Hony
Výherca dátum č. poukážky
1. IVANČÍK Pavol 25.01.2020 H/11632
2. KISS Jozef 07.01.2020 B/02509
3. KOVÁČ Peter 03.01.2020 B/00854
4. MRÁZ Ján 13.01.2020 V/49290
5. LÉNARTOVÁ Anna 31.01.2020 H/14884
OKOČ
Výherca dátum č. poukážky
1. SZABÓ Gábor 23.01.2020 H/05049
2. KARDOS Aladár 31.01.2020 B/06660
3. GÁBOVICS Koloman 20.01.2020 B/04470
4. KÉRI Robert 29.01.2020 H/06179
5. HORVÁTH Tímea 30.01.2020 H/06344
TRHOVÁ HRADSKÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. NÉMETH János 03.01.2020 B/00670
2. LENGYELOVÁ Zuzana 08.01.2020 H/02480
3. ŠAMO Vojtech 09.01.2020 H/02748
4. DEÁK Tibor 11.01.2020 B/03486
5. KOZMA Lívia 03.01.2020 H/00666
NITRA - Levická č. 3
Výherca dátum č. poukážky
1. CSILÍK Emil 16.01.2020 H/09193
2. RÉDL Martin 03.01.2020 V/15759
3. TORDA Anton 22.01.2020 H/13038
4. BERE Mário 11.01.2020 H/05917
5. KOZMA Peter 18.01.2020 H/10399
DIAKOVCE
Výherca dátum č. poukážky
1. PETROVÁ Lucia 09.01.2020 H/02544
2. CSONTOS Csaba 12.01.2020 H/03696
3. KELE Tibor 20.01.2020 H/06259
4. IVANCSÍKOVÁ Ildikó 15.01.2020 B/04611
5. VLACUŠKOVÁ Ivana 09.01.2020 V/07147
CABAJ - ČÁPOR
Výherca dátum č. poukážky
1. VEREŠ Vlado 10.01.2020 B/04485
2. SKLENÁR Zoltán 20.01.2020 H/09534
3. CSIBA Imre 30.01.2020 H/14406
4. KUNA Peter 06.01.2020 B/02663
5. SLOVÁKOVÁ Diana 08.01.2020 H/03358
GBELY
Výherca dátum č. poukážky
1. NEMCOVÁ Jana 08.01.2020 H/02463
2. KOMORNÝ Miroslav 21.01.2020 B/06489
3. VRANOVIČ Jaroslav 07.01.2020 H/01924
4. HRICOVÁ Klaudia 23.01.2020 H/07267
5. VALLOVÁ Jana 29.01.2020 B/09134
SVINNÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. ANTALA Michal 26.01.2020 H/06319
2. VONDROVÁ Jana 11.01.2020 H/02324
3. JEDLIČKOVÁ Miroslava 03.01.2020 H/00469
4. MICHALIČKA Juraj 30.01.2020 B/09685
5. JANÍCKOVÁ Mária 19.01.2020 H/06166
STARÁ TURÁ
Výherca dátum č. poukážky
1. MEDŇANSKÝ Milan 14.01.2020 B/05042
2. ATALOVIČ Peter 27.01.2020 H/10068
3. DAŇOVÁ Júlia 11.01.2020 B/03993
4. SALAMONOVÁ Renáta 03.01.2020 B/00966
5. POLONI Jozef 16.01.2020 H/05959
VEĽKÉ ROVNÉ
Výherca dátum č. poukážky
1. SAPIETOVÁ Lenka 29.01.2020 B/06531
2. NEMCÁL Alojz 18.01.2020 H/03948
3. CHUPAŇ Peter 10.01.2020 B/02052
4. PETPOVÁ Anna 23.01.2020 H/05185
5. SEKÁČ Jozef 05.01.2020 B/00889
NOVÉ ZÁMKY
Výherca dátum č. poukážky
1. VALAŠEK Patrik 27.01.2020 H/03592
2. PUPÁK Tibor 14.01.2020 B/01910
3. JANČEK Juraj 09.01.2020 B/01110
4. CSOLTKÓ Alexander 03.01.2020 B/00297
5. KOSZTOLÁNYI Roman 20.01.2020 H/02494
KOMÁRNO - Bratislavská cesta
Výherca dátum č. poukážky
1. POLGÁR Kristián 03.01.2020 V/01038
2. VAJKAY Monika 16.01.2020 V/01486
3. NÉMETHOVÁ Helena 06.01.2020 B/01446
4. NAGY László 25.01.2020 H/07847
5. SZABÓ Zoltán 14.01.2020 V/01379