Späť

Oznam k zlosovaniu hlavnej výhry 2020 3x KIA RIO

Vážení zákazníci, s poľutovaním Vám oznamujeme, že v dôsledku platných prijatých opatrení v súvislosti s pandemickou situáciou týkajúcou sa šírenia vírusu COVID-19 sme nútení tohtoročné žrebovanie hlavnej výhry – 3x osobné automobily KIA RIO dňa 31.12.2020 so začiatkom o 16.00 hod. uskutočniť bez prítomnosti (účasti) verejnosti a teda bez žrebovania cena útechy – LED televízora. Žrebovanie hlavnej výhry […]

Vážení zákazníci,

s poľutovaním Vám oznamujeme, že v dôsledku platných prijatých opatrení v súvislosti s pandemickou situáciou týkajúcou sa šírenia vírusu COVID-19 sme nútení tohtoročné žrebovanie hlavnej výhry – 3x osobné automobily KIA RIO dňa 31.12.2020 so začiatkom o 16.00 hod. uskutočniť bez prítomnosti (účasti) verejnosti a teda bez žrebovania cena útechy – LED televízora.

Žrebovanie hlavnej výhry sa uskutoční podľa platných pravidiel, v riadnom čase – 31.12.2020 so začiatkom o 16.00 hod. prostredníctvom online prenosu, ktorý môžete sledovať naživo na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/RealKcerpaciestanice .

Pevne veríme, že budúci rok sa na žrebovaní hlavnej ceny opäť budeme môcť stretnúť osobne tak, ako sme na to po dlhé roky všetci zvyknutí!

 

Všetkým Vám želáme krásne a šťastné Vianoce prežité v zdraví a pokoji.

 

Držíme Vám palce!

REAL – K, s.r.o.

Ing. Ladislav Mészáros, konateľ spoločnosti