Späť

Nové prémiové palivo Formula 99+

NOVINKA! Vysokooktánové palivo dostupné už aj na Realke!
Prinášame Vám prémiové palivo Formula 99+, bez BIO-etanolu v norme E5, ako alternatívu k Natural 95 (E10).

ŠPIČKOVÉ PRÉMIOVÉ PALIVO (E5) ZA MIMORIADNE ATRAKTÍVNU CENU
Nové špičkové palivo Formula 99+ je na čerpacích staniciach RealK dostupné za najlepšiu cenu na trhu v segmente vysokooktánových palív.

Palivo bolo vyvinuté na základe najnovších požiadaviek konštruktérov motorov a noriem na ochranu ovzdušia.  Komplexnosťou svojich účinkov patrí medzi najkvalitnejšie palivá na slovenskom trhu.

 

VYŠŠÍ VÝKON
Palivo Formula 99+ s oktánovým číslom vyšším než 99 účinne zvyšuje výkon motora

Pri vývoji tohto vysokooktánového paliva bola použitá nová špeciálna formula aditivácie a moderné typy prísad posilňujúcich mazivosť, ktoré výrazne znižujú trecie straty a majú priaznivý vplyv na zvýšenie výkonu motoru.

 

E5 – PRE VŠETKY MOTORY
Palivo Formula 99+ neobsahuje BIO-etanol  a vďaka kvalite E5 bezproblémovo vyhovuje všetkým súčasným spaľovacím motorom.

Formula 99 neobsahuje klasický biolieh, ktorý je nahradený prímesou bázy ETBE (etyltercbutyléter). ETBE má priaznivý vplyv na výhrevnosť paliva, lepšiu oxidačnú stabilitu a neviaže na seba vodu, ktorá negatívne pôsobí na výkon motora a spôsobuje koróziu.

 

NIŽŠIA SPOTREBA – VYŠŠÍ DOJAZD
Používanie paliva Formula 99+ umožní vďaka vyššiemu výkonu účinne znížiť spotrebu a zvýšiť dojazdovú vzdialenosť.

Špeciálna formulácia aditíva benzínu Formula 99+ dokáže znížiť stratu spôsobenú trením, a energia, ktorá vzniká pri spaľovaní tak môže byť efektívne využitá, čím pozitívne ovplyvňuje množstvo spotrebovaného paliva. Pri rovnakom štýle jazdy sa pri pravidelnom používaní paliva Formula 99+ dá dosiahnuť zníženie spotreby, resp. zvýšenie dojazdovej vzdialenosti.